Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kołomyjka - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

275 000 zł7 527 m² 36,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położna ok. 18 km od Zambrowa. Dojazd drogą : gminną utwardzoną. Media : prąd , woda i kanalizacja na działce. Wymiary :ok. 130 mx55 m Klasoużytki: ls III -0,0637 R III.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Podgórze(Kołomyjka + 18 km)

150 000 zł891 m² 168,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Szukasz działki w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta w miejscowości Podgórze przy ul. Spokojnej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Łagodna

Stare Miasto,Łomża(Kołomyjka + 25 km)

199 000 zł538 m² 369,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 538 m w Łomży przy ul. Łagodnej. Idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej, zielonej części miasta, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 339 m² 190,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Łomży przy ul. Kraska spokój, przestrzeń i naturalne otoczenie Zapraszamy do Biura Nieruchomości Północ w Łomży. W ofercie dwie działki o powierzchni 1339.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piaski

Łomżyca,Łomża(Kołomyjka + 25 km)

169 000 zł701 m² 241,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łomży przy ulicy Piaski o pow.701m2. Dojazd drogą wewnętrzną. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania przestrzennego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bacze Suche

Bacze Suche(Kołomyjka + 25 km)

89 000 zł1 019 m² 87,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowany jest kompleks 10 działek budowlanych, położonych w urokliwej i spokojnej miejscowości Bacze Suche (gmina Zambrów, powiat zambrowski, województwo podlaskie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pniewo

Pniewo(Kołomyjka + 12 km)

160 000 zł1 720 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pniewo, gm. Łomża o powierzchni 1720m2. Cicha, spokojna okolica. Nieruchomość oddalona od Centrum Łomży około 15km, od Zambrowa około 21km. Teren, na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Osipy-Kolonia

Osipy-Kolonia(Kołomyjka + 17 km)

250 000 zł13 896 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 13 896 m , z czego około 4000 m objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Budy-Mikołajka(Kołomyjka + 25 km)

110 000 zł1 465 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Nowa

Jeziorko(Kołomyjka + 22 km)

71 640 zł796 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 796 m2 (nr działki 386/12). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kręta

Podgórze(Kołomyjka + 18 km)

209 000 zł2 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka oznaczona numerem 341/2 położona w miejscowości Podgórze gmina Łomża w odległości około 10 km od Centrum Łomży (dojazd samochodem do Centrum Łomży - około 15.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij